Hledáme nové obchodníky

Staňte se obchodníkem v internetové agentuře
a pracujte v oboru, který je a bude perspektivní.

11 výhod, které vám v ANTEE nabízíme 

1. Skvěle prodejný produkt

Naše weby vynikají uživatelskou jednoduchostí a příznivou cenou, a díky tomu se velmi dobře prodávají. Úspěšné jsou i naše marketingové produkty, které klientům dokáží nakopnout jejich byznys a mají velmi rychlou návratnost.

2. Moderní sales proces

Naučíme vás oslovení zákazníků bez volání na studené kontakty. Naučíme vás jak využívat social selling. Dostanete od nás licenci na Pipedrive, což je top CRM pro obchodníky. V něm si pohodlně budete vést agendu svých zákazníků. Už žádné nepřehledné excely. Obchod u nás děláme moderně!

3. Vysoké provize

U výroby webu máme nadstandardní provize. Obchodníci v prvním půlroce si tak u nás průměrně vydělají 25 000 až 50 000 Kč měsíčně. Hvězdy našeho týmu dosahují měsíčních provizí mezi 80.000 - 150.000 Kč. 

4. Pomoc při domlouvání schůzek

Budeme pro vás vytipovávat potenciální klienty a domlouvat vám s nimi schůzky. V praxi mají naši obchodníci cca 1/5 schůzek zajištěných od ANTEE a zbytek si zajišťují sami. 

5. Stabilní síť klientů

Postupně si vytvoříte vlastní síť klientů, s nimiž budete průběžně spolupracovat. Nemusíte tedy donekonečna hledat nové zákazníky – podstatnou část vaší práce bude po čase tvořit práce se stávajícími klienty, kteří mají zájem svůj web rozvíjet. 

6. Výhradní zastoupení v regionu

Každý z našich obchodníků má na starosti jeden, max. dva regiony. Pokud budete úspěšní, budete mít celý region pro sebe. Po úspěšné adaptaci od nás navíc získáte stálé zákazníky, kteří působí ve vaší oblasti.

7. Férové prostředí firmy

Součástí českého internetu jsme od roku 2000 a od té doby jsme získali přes 4200 zákazníků. Našim obchodníkům se nestává, že by jim peníze přišly o den déle. Vztah mezi obchodníky a firmou podle nás musí být a je férový. 

8. Partu inspirativních obchodníků stojících na společných hodnotách

Většina z našich obchodníků s námi spolupracuje více než 6 let. Náš obchodní tým čítá do 20 lidí, kteří se pravidelně setkávají, aby sdíleli své nápady, tipy a "best practice" postupy. Všichni se tak navzájem inspirují. Před časem jsme si také sestavili hodnoty obchodníka v ANTEE. Stáhněte si je a dejte nám zpětnou vazbu, jak se vám líbí. 

9. Silný tým odborníků

Kromě obchodníků má naše firma samozřejmě celou řadu programátorů, grafiků, marketérů, kodérů atd. Celý tento tým čítá v současnosti kolem 30 odborníků, o jejichž znalosti se můžete opřít.

10. Obor, který roste

IT obor patří mezi nejprogresivnější obory našeho hospodářství. Jen prodej přes internet roste průměrně o cca 10% meziročně. Staňte se součástí rostoucího oboru, který má před sebou velkou a dlouhou budoucnost

11. Firemní benefity

  • Pololetní bonusy závislé na obratu.
  • Bezplatné interní vzdělávání a příspěvky na externí školení.
  • Celofiremní soutěže o zajímavé ceny. 
  • 2 denní výjezdní zasedání v příjemném prostředí, kde se schází celý tým lidí z ANTEE. Pořádáme jej 2x do roka. Tam na vás čeká jak školení, tak zábava. 

Jdu do toho