Hledáme nové obchodníky

Staňte se obchodníkem v internetové agentuře
a pracujte v oboru, který je a bude perspektivní.

11 výhod, které vám v ANTEE nabízíme 

1. Skvěle prodejný produkt

Naše weby vynikají uživatelskou jednoduchostí a příznivou cenou, a díky tomu se velmi dobře prodávají. Úspěšné jsou i naše marketingové produkty, které klientům dokáží nakopnout jejich byznys a mají velmi rychlou návratnost.

2. Kariérní růst na bázi gamefikace

Aktuálně chystáme kariérní růst vytvořený na bázi Role Play Game (RPG) prvků. Začněte jako nováček, získávejte zkušenosti a staňte se špičkou ve jednom ze tří kariérních stromů!

3. Vysoké provize

  • U výroby webu máme provize až 50%. Vše se hodnotí dle obratu dosaženého v 6 předcházejících měsících. Novým obchodníkům pro snadnější rozjezd garantujeme první půlrok 50 % bez ohledu na výsledky.
  • Nováčci si u nás průměrně vydělají 25 000 až 50 000 Kč měsíčně. Hvězdy našeho týmu dosahují v některých měsících i šesticiferného příjmu.

4. Pomoc při domlouvání schůzek

Budeme pro vás vytipovávat potenciální klienty a domlouvat vám s nimi schůzky. V praxi mají naši obchodníci část schůzek zajištěných od ANTEE a část si zajišťují sami. 

5. Stabilní síť klientů

Postupně si vytvoříte vlastní síť klientů, s nimiž budete průběžně spolupracovat. Nemusíte tedy donekonečna hledat nové zákazníky – podstatnou část vaší práce bude po čase tvořit komunikace s těmi stávajícími.

6. Výhradní zastoupení v regionu

Každý z našich obchodníků má na starosti jeden, max. dva regiony. Pokud budete úspěšní, budete mít celý region pro sebe. Po úspěšné adaptaci od nás navíc získáte stálé zákazníky, kteří působí ve vaší oblasti, a zatím se o ně staráme z centrály.

7. Férové prostředí firmy

Součástí českého internetu jsme od roku 2000 a od té doby jsme získali přes 4000 zákazníků. Našim obchodníkům se nestává, že by jim peníze přišly o den déle. Vztah mezi obchodníky a firmou podle nás musí být a je férový. 

8. Partu inspirativních obchodníků stojících na společných hodnotách

Většina z našich obchodníků s námi spolupracuje více než 6 let. Náš obchodní tým čítá nyní 15 lidí, kteří se pravidelně setkávají, aby sdíleli své nápady, tipy a "best practice" postupy. Všichni se tak navzájem inspirují. Před časem jsme si také sestavili hodnoty obchodníka v ANTEE.

9. Silný tým odborníků

Kromě obchodníků má naše firma samozřejmě celou řadu programátorů, grafiků, marketérů, kodérů atd. Celý tento tým čítá v současnosti 25 odborníků, o jejichž znalosti se můžete opřít.

10. Obor, který roste

IT obor patří mezi nejprogresivnější obory našeho hospodářství. Jen prodej přes internet vzrostl za 1. kvartál roku 2016 meziročně o 5,6% oproti roku 2015 (zdroj ČSÚ). Staňte se součástí rostoucího oboru, který má před sebou velkou a dlouhou budoucnost

11. Firemní benefity

  • Pololetní provize.
  • Bezplatné interní vzdělávání a příspěvky na externí školení, které dosahují až 20 tisíc ročně (osobní rozvoj, obchod nebo marketing).
  • Soutěže mezi obchodníky – 1x měsíčně vyhlašujeme 2 nejlepší obchodníky ve svých kategoriích, 1x za půl roku vyhlašujeme dlouhodobé soutěže.
  • Výjezdní zasedání, které hradí firma, pořádáme 2x do roka. Sejdete se zde s ostatními obchodníky i lidmi z centrály, čeká vás školení a samozřejmě i zábava.
  • Příspěvek na telefon, který je určený pro obchodníky, kteří si chtějí všechny schůzky zajišťovat sami.

Jdu do toho