Drobečková navigace

Úvod > Stará struktura - nemazat > Proč ANTEE

10 výhod, které vám v ANTEE nabízíme 

1. Skvěle prodejný produkt

Naše weby vynikají uživatelskou jednoduchostí a příznivou cenou, a díky tomu se velmi dobře prodávají. Úspěšné jsou i naše marketingové produkty, které klientům dokáží nakopnout jejich byznys a mají velmi rychlou návratnost.

2. Moderní sales proces

Naučíme vás precizně akvizovat klienty. Naučíme vás jak využívat social selling. Dostanete od nás licenci na Pipedrive, což je top CRM pro obchodníky. V něm si pohodlně budete vést agendu svých zákazníků. Už žádné nepřehledné excely. K obchodu používáme nejnovější tooly a apky. V obchodním týmu ctíme vizi: "Obchod děláme tak moderně, jak dnešní doba umožňuje." 

3. Vysoké provize

V ANTEE díky velmi široké klientské základně cca 4000 spuštěných webů můžeme nabídnout nadstandardní provize. Obchodníci v prvních dvou letech vydělávají 50 000 Kč - 80 000 Kč měsíčně. Hvězdy našeho týmu dosahují měsíčních provizí mezi 100.000 - 200.000 Kč měsíčně. 

4. Generování leadů

Díky silné pozici na trhu s weby jsme schopni pro vás generovat leady. Používáme na to několik sofistikovaných řešení. Díky tomu nemusíte veškerou akvizici dělat na úplně studené kontakty.

5. Stabilní síť klientů

Postupně si vytvoříte vlastní síť klientů, s nimiž budete průběžně spolupracovat. Nemusíte tedy donekonečna hledat nové zákazníky – podstatnou část vaší práce bude po čase tvořit práce se stávajícími klienty, kteří mají zájem svůj web rozvíjet. Výhodou pro vás při startu je, že máme více jak 4000 běžících webů. Faktem je, že v každém regionu máme stovky klientů, o jejichž reference se při prezentaci u potenciálního klienta můžete opřít.   

6. Férové prostředí firmy

Součástí českého internetu jsme od roku 2000 a aktuálně máme přes 4000 zákazníků. Našim obchodníkům se nestává, že by jim peníze přišly o den déle. Vztah mezi obchodníky a firmou podle nás musí být a je férový. 

7. Partu inspirativních obchodníků stojících na společných hodnotách

Většina z našich obchodníků s námi spolupracuje více než 6 let. Náš obchodní tým čítá 18 lidí, kteří se pravidelně setkávají, aby sdíleli své nápady, tipy a "best practice" postupy. Všichni se tak navzájem inspirují. Před časem jsme si také sestavili hodnoty obchodníka v ANTEE. Stáhněte si je a dejte nám zpětnou vazbu, jak se vám líbí. 

8. Silný tým odborníků

Kromě obchodníků má naše firma samozřejmě celou řadu programátorů, grafiků, marketérů, kodérů atd. Celý tento tým čítá v současnosti kolem 43 odborníků, o jejichž znalosti se můžete opřít.

9. Obor, který roste

IT obor patří mezi nejprogresivnější obory našeho hospodářství. Jen prodej přes internet roste průměrně o cca 10% meziročně. Staňte se součástí rostoucího oboru, který má před sebou velkou a dlouhou budoucnost

10. Firemní benefity

  • Pololetní bonusy závislé na obratu.
  • Bezplatné interní vzdělávání a příspěvky na externí školení.
  • Celofiremní soutěže o zajímavé ceny. 
  • 3 denní celofiremní meetingy v příjemném prostředí, kde se schází celý tým lidí z ANTEE. Pořádáme jej 2x do roka. Tam na vás čeká jak školení, tak zábava. 

Domluvit pohovor