Hledáme nové obchodníky

Staňte se obchodníkem v internetové agentuře
a pracujte v oboru, který je a bude perspektivní.

Náš tým

Náš tým čítá v současnosti celkem 18 obchodníků z celé České republiky. Níže si můžete přečíst názory našich kolegů na spolupráci s ANTEE.

Petr Němeček

Petr je leadrem obchodního týmu. Pro rok 2018/2019 byl také vybrán jako ambasador komunity obchodníků Business Animals. Mrkněte např. na jeho článek o 7 důvodech, proč se stal TOP obchodníkem. Aktivní je také na LinkedInu. Byl hostem několika podcastů, naposledy mluvil v podcastu "Tři oři" o tom, jak vede náš obchodní tým.

Pečuje o nováčky a podporuje obchodníky, aby se všem lépe dařilo. Více o Petrově práci najdete na jeho osobním webu www.nemecekpetr.cz

 

Ivan Vovk

Ivan je jedním z předních českých odborníků na problematiku obecních a školních webů. Naposledy přednášel na konferenci Scool Web, kde mezi sebou soutěží školní weby. Veškerou svou činnost publikuje na svém osobním webu www.ivanvovk.cz.

 

Na ANTEE se mu líbí kamarádské a přátelské prostředí a také to, že nemusí pracovat ve stresu s přesně stanoveným cílem obratu. Své cíle si totiž rád stanovuje sám. Klade to sice větší důraz na osobní zodpovědnost, nicméně nemá s tím problém a ví, že závisí hlavně na něm samotném, jak se mu bude dařit. A vlastně nejen jemu, ale i celému ANTEE.

Ivan nám řekl: "Z vlastní zkušenosti jsem poznal, že mě ANTEE podpoří nejen když se daří, ale i tehdy, když nejde vše podle plánu."

Vláďa Kacetl

Vláďa je v ANTEE od roku 2005. Z tu dobu navázal úspěšnou spolupráci s více než 500 společnostmi. Je to obchodník tělem i duší, který si po celou dobu drží velmi vysokou výkonnost a je pravidelným laureátem interních obchodních soutěží. Díky tomu si mezi všemi obchodníky drží vysoký kredit a respekt. 

Na práci nejvíce oceňuje flexibilitu, která mu dovolí být tátou, který je často doma. 

Jarda Voldřich

Jarda je inovátor. Neustále sleduje nejnovější zahraniční trendy v obchodu a oboru psychologie a přenáší je do zbytku obchodního týmu.  

Jarda si na spolupráci s ANTEE dle svých slov váží těchto 3 věcí:

  1. aktivní podpora obchodu – domlouvání schůzek, vzdělávání, zázemí…
  2. nadstandardní provize + podíl na provozu stránek
  3. 100% spolehlivost při platbě „výplaty“ - neexistuje, že by peníze přišly pozdě

20181022_115405.jpg

Více o Jardově práci najdete na jeho osobním webu www.jaroslavvoldrich.cz

Iva Kůtová

Iva klade velký důraz na systematičnost obchodnické práce. Touto vybroušenou precizností je pro všechny členy obchodního týmu inspirací. Iva je u nás od roku 2011 a je jednou ze dvou žen v našem obchodním týmu. Na práci v ANTEE jí baví 3 věci.

  1. Svoboda a zodpovědnost - baví jí si svobodně organizovat svůj pracovní den, efektivně využívat čas a dělit jej mezi pracovní a osobní život. Tvrdí, že to, jak se jí to daří pozná na výsledcích práce a na svém pocitu spokojenosti.
  2. Vývoj a profesionalita - Ivu baví, že se náš obor rychle vyvíjí. Stále je něco nového, baví ji učit se novým věcem. Odměnou je jí zákazník, který ocení naší práci, kdy se podaří překonat zákazníkova očekávání. Ráda vytváří se zákazníkem dlouholeté vztahy, založené na oboustranné důvěře.
  3. Tým a přátelství - ačkoli Iva jedná jako každý obchodník se svými zákazníky samostatně, stále má při sobě kolegy, se kterými spolupracuje a konzultuje pracovní záležitosti. Oceňuje pravidelné setkání s kolegy obchodníky, což má na Ivu pozitivní a motivační vliv. Přátelská atmosféra ve firmě není jen pustá fráze a Iva se vždy na setkání s kolegy těší. Život není jen o práci a dle Ivy slov sama pracuje nejlépe pouze tehdy, cítí-li se spokojená.

20181004_135431.jpg

Iva nám řekla: "Určitě rostu i osobnostně, přišla jsem před 6 lety z jiného oboru, a tato práce mě obohatila z hlediska poznání zajímavých lidí a oborů lidské činnosti a v dobrém mě utužila."

Luboš Beran

S Lubošem Beranem jsme začali spolupráci v dubnu 2017 a na fotce je moment, kdy spolu s Petrem na 1. asistované schůzce udělali Lubošovu 1. objednávku. Po necelém roce se z Luboše stal u nás v týmu TOP obchodník, který za rok práce dosáhl toho, co mnozí budují roky. Jak to udělal? Jak on sám říká: "Když se nedáš na cestu, nikdy nemůžeš dojít do cíle" Důležité je vybrat "správnou cestu", vybrat si lidi, se kterými porostete a nechat se jimi vést, ovlivňovat a zároveň tvrdě pracovat. 

Petr Němeček a Luboš Beran - top obchodníci v ANTEE

 

Honza Kučera

S Honzou spolupracujeme od března 2020. Je to jedna z našich roustoucích hvězd. Díky svým aktivitám a výsledkům si rychle vydobyl respektovanou pozici v rámci celého týmu ANTEE. Pracovitý, férový a neskutečně učenlivý. Jak se Honzovi daří můžete sledovat také na LinkedInu

Honza Kučera a Petr Němeček

 

 

 JDU DO TOHO