Hledáme nové obchodníky

Staňte se obchodníkem v internetové agentuře
a pracujte v oboru, který je a bude perspektivní.

Náš tým

Náš tým čítá v současnosti celkem 15 obchodníků z celé České republiky. Níže si můžete přečíst názory našich kolegů na spolupráci s ANTEE.

Petr Němeček - Plzeň

Petr je leadrem obchodního týmu. Pečuje o nováčky a podporuje zbytek obchodního týmu, aby se všem lépe dařilo. Mezi jeho vášně patří moderní technologie, které následně zavádí do sales procesu. 

Více o Petrově práci najdete na jeho osobním webu www.nemecekpetr.cz

Ivan Vovk - Pardubice

Ivan je jedním z předních českých odborníků na problematiku obecních a školních webů. Naposledy přednášel na konferenci Scool Web, kde mezi sebou soutěží školní weby. Veškerou svou činnost publikuje na svém osobním webu www.ivanvovk.cz.

 

Na ANTEE se mu líbí kamarádské a přátelské prostředí a také to, že nemusí pracovat ve stresu s přesně stanoveným cílem obratu. Své cíle si totiž rád stanovuje sám. Klade to sice větší důraz na osobní zodpovědnost, nicméně nemá s tím problém a ví, že závisí hlavně na něm samotném, jak se mu bude dařit. A vlastně nejen jemu, ale i celému ANTEE.

Ivan nám řekl: "Z vlastní zkušenosti jsem poznal, že mě ANTEE podpoří nejen když se daří, ale i tehdy, když nejde vše podle plánu."

Vláďa Kacetl - Jihlava

Vláďa je v ANTEE od roku 2005. Z tu dobu navázal úspěšnou spolupráci s více než 500 společnostmi. Je to obchodník tělem i duší, který si po celou dobu drží velmi vysokou výkonnost a je pravidelným laureátem interních obchodních soutěží. Díky tomu si mezi všemi obchodníky drží vysoký kredit a respekt. 

Na práci nejvíce oceňuje flexibilitu, která mu dovolí být tátou, který je často doma. 

Jarda Voldřich - Plzeň

Jarda je inovátor. Neustále sleduje nejnovější zahraniční trendy v obchodu a oboru psychologie a přenáší je do zbytku obchodního týmu.  

Jarda si na spolupráci s ANTEE dle svých slov váží těchto 3 věcí:

  1. aktivní podpora obchodu – domlouvání schůzek, vzdělávání, zázemí…
  2. nadstandardní provize + podíl na provozu stránek
  3. 100% spolehlivost při platbě „výplaty“ - neexistuje, že by peníze přišly pozdě

Více o Jardově práci najdete na jeho osobním webu www.jaroslavvoldrich.cz

Iva Kůtová - Cheb

Iva klade velký důraz na systematičnost obchodnické práce. Touto vybroušenou precizností je pro všechny členy obchodního týmu inspirací. Iva je u nás od roku 2011 a je jednou ze dvou žen v našem obchodním týmu. Na práci v ANTEE jí baví 3 věci.

  1. Svoboda a zodpovědnost - baví jí si svobodně organizovat svůj pracovní den, efektivně využívat čas a dělit jej mezi pracovní a osobní život. Tvrdí, že to, jak se jí to daří pozná na výsledcích práce a na svém pocitu spokojenosti.
  2. Vývoj a profesionalita - Ivu baví, že se náš obor rychle vyvíjí. Stále je něco nového, baví ji učit se novým věcem. Odměnou je jí zákazník, který ocení naší práci, kdy se podaří překonat zákazníkova očekávání. Ráda vytváří se zákazníkem dlouholeté vztahy, založené na oboustranné důvěře.
  3. Tým a přátelství - ačkoli Iva jedná jako každý obchodník se svými zákazníky samostatně, stále má při sobě kolegy, se kterými spolupracuje a konzultuje pracovní záležitosti. Oceňuje pravidelné setkání s kolegy obchodníky, což má na Ivu pozitivní a motivační vliv. Přátelská atmosféra ve firmě není jen pustá fráze a Iva se vždy na setkání s kolegy těší. Život není jen o práci a dle Ivy slov sama pracuje nejlépe pouze tehdy, cítí-li se spokojená.7

Iva nám řekla: "Určitě rostu i osobnostně, přišla jsem před 6 lety z jiného oboru, a tato práce mě obohatila z hlediska poznání zajímavých lidí a oborů lidské činnosti a v dobrém mě utužila."

 

 JDU DO TOHO