Drobečková navigace

Úvod > Stará struktura - nemazat > Náš tým

Náš tým

Náš tým čítá v současnosti celkem 18 obchodníků z celé České republiky. Níže si můžete přečíst názory našich kolegů na spolupráci s ANTEE.

Přesto, že žijeme každý v jiném regionu, pravidelně se setkáváme, abychom se pobavili o rozvoji našich zákazníků a předali si know-how, které nám pomáhá k lepším výkonům a větší radosti v naší práci. Atmosféru jedné takové akce si můžete vychutnat ve videu. A kdo ví, třeba tam jednou budete s námi :)

Zdeněk Wetter

Jedna z prvních věcí, která mě zaujala v roce 2018 na pohovoru do ANTEE byl moderní přístup k obchodu a postoj ke vzdělávání a růstu.

S odstupem času jsem tu však našel mnohem více. Důvodem, proč tu stále pracuji a proč tomu tak bude pravděpodobně i následující roky je možnost pracovat flexibilně a online, to mi přináší obrovskou svobodu. Zároveň se firma stále posouvá a roste, takže vím, že vedení je na skvělé úrovni, stejně tak i služby, které zákazníkům poskytujeme.

V neposlední řadě je tu skvělý kolektiv a to nejen mezi námi obchodníky, ale napříč celou firmou. Táhneme za jeden provaz a podporujeme se. 

foto.png

Tomáš Tydlačka

S Petrem jsem si v roce 2019 domluvil pohovor poté co jsem četl jeho článek na portálu Business Animals. Tam Petr psal, že hledá obchodníky (to pořád platí jak vidíš). Petr měl a pořád má podobně nastavené hodnoty jako já, proto se mi tato možnost líbila. Můžete od něj očekávat férovost, empatii a odpovědi na emaily v 5 ráno. A tak jsem trošku doufal, že podobná kultura bude panovat napříč obchodním týmem. Měl jsem pravdu, máme tady lidi co pomalu nevyšli z mateřské školky - tím myslím sebe - až po ostřílené borce, kteří jsou 10+ let v oboru. Nudit se tu nebudeš a garantuju ti, že se toho naučíš hromadu!

Já sám si v ANTEE si nejvíc vážím volnosti. Jste tu na živnosťák a to z Vás dělá Vašeho pána. Jste takový maličký podnikatel uvnitř firmy. Mimo volnosti ti garantuju, že na poradách a školeních zažiješ srandu, nejsme žádný korporát a věřím(e), že vážnost je pro bačkory. Tato volnost je podpořena i dobrým finančním ohodnocením. To znamená jestli chceš pracovat 120 hodin týdně a vydělat si na barák, ANTEE je správné místo pro tebe!

Fotka Tomáš

Jarda Voldřich

Jarda je inovátor. Neustále sleduje nejnovější zahraniční trendy v obchodu a oboru psychologie a přenáší je do zbytku obchodního týmu.  

Jarda si na spolupráci s ANTEE dle svých slov váží těchto 3 věcí:

  1. aktivní podpora obchodu – domlouvání schůzek, vzdělávání, zázemí…
  2. nadstandardní provize + podíl na provozu stránek
  3. 100% spolehlivost při platbě „výplaty“ - neexistuje, že by peníze přišly pozdě

 

Více o Jardově práci najdete na jeho osobním webu www.jaroslavvoldrich.cz

Ivan Vovk

Ivan je jedním z předních českých odborníků na problematiku obecních a školních webů. Naposledy přednášel na konferenci Scool Web, kde mezi sebou soutěží školní weby. Veškerou svou činnost publikuje na svém osobním webu www.ivanvovk.cz.

 

Na ANTEE se mu líbí kamarádské a přátelské prostředí a také to, že nemusí pracovat ve stresu s přesně stanoveným cílem obratu. Své cíle si totiž rád stanovuje sám. Klade to sice větší důraz na osobní zodpovědnost, nicméně nemá s tím problém a ví, že závisí hlavně na něm samotném, jak se mu bude dařit. A vlastně nejen jemu, ale i celému ANTEE.

Ivan nám řekl: "Z vlastní zkušenosti jsem poznal, že mě ANTEE podpoří nejen když se daří, ale i tehdy, když nejde vše podle plánu."

Iva Kůtová

Iva klade velký důraz na systematičnost obchodnické práce. Touto vybroušenou precizností je pro všechny členy obchodního týmu inspirací. Iva je u nás od roku 2011 a je jednou ze dvou žen v našem obchodním týmu. Na práci v ANTEE jí baví 3 věci.

  1. Svoboda a zodpovědnost - baví jí si svobodně organizovat svůj pracovní den, efektivně využívat čas a dělit jej mezi pracovní a osobní život. Tvrdí, že to, jak se jí to daří pozná na výsledcích práce a na svém pocitu spokojenosti.
  2. Vývoj a profesionalita - Ivu baví, že se náš obor rychle vyvíjí. Stále je něco nového, baví ji učit se novým věcem. Odměnou je jí zákazník, který ocení naší práci, kdy se podaří překonat zákazníkova očekávání. Ráda vytváří se zákazníkem dlouholeté vztahy, založené na oboustranné důvěře.
  3. Tým a přátelství - ačkoli Iva jedná jako každý obchodník se svými zákazníky samostatně, stále má při sobě kolegy, se kterými spolupracuje a konzultuje pracovní záležitosti. Oceňuje pravidelné setkání s kolegy obchodníky, což má na Ivu pozitivní a motivační vliv. Přátelská atmosféra ve firmě není jen pustá fráze a Iva se vždy na setkání s kolegy těší. Život není jen o práci a dle Ivy slov sama pracuje nejlépe pouze tehdy, cítí-li se spokojená.

 

Iva nám řekla: "Určitě rostu i osobnostně, přišla jsem před 6 lety z jiného oboru, a tato práce mě obohatila z hlediska poznání zajímavých lidí a oborů lidské činnosti a v dobrém mě utužila."

Zdeněk Kašpárek

V únoru 2022 jsem se na LinkedInu domluvil na pohovoru s tehdejší skvělým obchodníkem Petrem Němečkem, se kterým jsem si následně plácl. Od té doby, šlo vše velmi profesionálně. Nastal adaptační proces s bezproblémovou podporou od kolegů, který byl férově nastavený. Osobně pociťuji menší nátlak na výkon, oproti jiným zaměstnavatelům, což hodnotím pozitivně, jelikož je větší celková svoboda a méně stresu. Zároveň je, ale zachovaná velká motivace a podpora. Spíš je to nastavené tak, jak by si člověk u někoho, kdo pracuje jako OSVČ představoval. Benefit přesunutí práce do online světa téměř ze 100 % je pro mě osobně také velké plus, kterého si v ANTEE vážím asi nejvíce.

6D78D4AC-D779-47D6-8EC7-7889E19C3A74.jpeg